Holistic Coaching

All our answers lays within us. We know best what to do and which solution take. But sometimes we need a partner who will help us to reconnect to our inner wisdom. Someone who will listen to us without criticizing or condemning. A partner who will hold safe space for us, so we can open up and share our concerns and doubts. Someone who will support us on our way towards our desires and goals. 

  • Do you feel stuck?
  • Can't you fullfill your desires?
  • Do you feel lost and need to find way out?
  • Have you gone through a change in your life that has thrown you out of balance and you are unable to restore your inner harmony?
  • Would you like to gain self-confidence and release your doubts?
  • Do you feel exhausted and without energy?
  • Would you like to learn how to discover your inner peace and how to maintain it in the constantly changing environment?
  • Have you read self-development books, searched on google, attended various seminars, talk to loved ones and still nothing helped?

If you answered yes to any of the question, try holistic coaching. In the sessions, I offer kind support so you can find your inner strength to walk in the direction you desire and continue your journey with ease. You won't be alone, we'll look at everything together. 

Individual Coaching


Holistic coaching is suitable for you if you really want to change something in your life. No one can improve your situation for you. A coach is your guide to help you to discover your own path. Coaching does not substitute therapy or the help of a psychologist/psychotherapist.

Would you like to try coaching with me for free. 

Sezení 1 x 45 min             850,- Kč  

Sezení 3 x 45 min           2400,- Kč  

Sezení 5 x 45 min           3750,- Kč  

Koučink probíhá online. V připadě zájmu mi napište nebo mi zavolejte a dohodneme se na podrobnostech. 

Skupinové akce


Skupinová setkání ať už osobně v podobě seminářů nebo online v podobě webinářů najdete v kalendáři.

Dárkové vouchery


1 x 45min online

Motiv slunce

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

3 x 45min online

Motiv slunce

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

5 x 45min online

Motiv slunce

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

1 x 45min online

Motiv vánoční hvězdy

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

3 x 45min online

Motiv vánoční hvězdy

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

5 x 45min online

Motiv vánoční hvězdy

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

Co o mně říkají


"Koučování s Hankou jsem vyzkoušela s mírnou nedůvěrou. Popravdě jsem nevěřila, čím by pro mě bylo větším přínosem, než je terapie nebo jen obyčejné "pokecání" s kamarádkou. Nyní nechápu, jak jsem mohla mít takové předsudky. Během pár minut jsem pochopila, že jsem se nemohla více splést. Mám přečtené desítky sebe-rozvojových knih a shlédnuté mraky videí, ale nic mi nepomohlo tolik jako koučování s Hankou. Konečně jsem šla do akce a navíc tak, že jsem s tím po týdnu nepraštila, ale přidávala jsem další změny. Hančino koučování je neuvěřitelně laskavé, ale zároveň opravdu motivující ke změně. Po každém sezení jsem se cítila jako na obláčku. Věci, které nešly třeba i více než půl roku, najednou šly s takovou lehkostí. Ten pocit plné pozornosti a laskavé podpory dělal úplné zázraky! Cítila jsem se opravdu opečovávaná a odhodlaná jít do akce. Navíc Hanky naprosto upřímná radost z úspěchů byla tak nakažlivá, že mi vždy zvedla náladu. Hanka drží bezpečný prostor a klade ty správné otázky. Měla jsem tolik aha momentů. No prostě skvělé! A ještě bych ráda pochválila Hanky krásné meditace. Pomohly mi v sobě najít sílu a odhodlání jít s lehkostí do změny. Byly naprostý balzám pro duši. Koučování s Hankou moc doporučuji těm, kteří chtějí pohnout s dlouho stojícím balvanem nebo najít cestu, kam dál."
Eva Knoblová
"S Hankou se mi pracovalo velmi dobře, líbí se mi její pozitivní a uvolněný přístup. Naučila mě praktické způsoby, jak dosáhnout svých cílů. A tak jsem se díky jejímu vedení konečně pustila do dopsání mé knihy, což jsem předtím velmi, velmi... dlouho odkládala. Překvapilo mě, jak je to vlastně jednoduché, když vím, jak na to. Hani velké díky."
Monika Černá
"Hančino koučování vřele doporučuji. Hanka je moc milá, příjemná a empatická. Naučila mě “drobnosti”, které mohu využívat každý den, abych se cítila lépe. A ačkoliv mě to nestojí skoro žádný čas, vidím na sobě už po pár dnech opravdový efekt. Každodenní opakování je totiž to, co má opravdovou sílu. Už několikrát jsem na nějaké akci zažila “wow efekt”, kdy jsem prožila cosi speciálního. Vznášela jsem se na obláčku několik dní, ale potom mě každodenní život vrátil zpět do starých kolejí. Věřím, že tento přístup malých krůčků vede k trvalým změnám v životě. Každé sezení bylo zakončeno meditací / vizualizací, která mě vždy zklidnila a příjemně naladila. Moc děkuji!"
Alena VůjtováPilates a jóga s citem