Sound healing

Léčení zvukem


Potřebujete se uvolnit a zklidnit?

Cítíte, že je třeba dobít vaše baterie?

Nenechají vás vaše myšlenky na chvíli odpočinout a rádi byste hlavu vypnuli?

Procházíte v životě těžkým obdobím a uvítáte podporu?

Chcete udělat něco pro sebe a dopřát si relaxační zvukovou lázeň?


DOVOLTE SI LÉČENÍ ZVUKEM.


Léčení zvukem podle Integral Sound Healing používá terapeutické nástroje, síly vašeho záměru a další postupy, které vycházejí z moudrosti našich předků a výzkumů současné doby. Působí tak celistvě na všechny formy vašeho bytí: fyzické, emocionální, mentální a duševní.

Na sezeních používám různé terapeutické nástroje jako jsou gongy, tibetské mísy, křišťálové mísy, bubny, deštné sloupy, hlas, terapeutické ladičky, zvonky Koshi a další. Zvuk, který tyto nástroje vydávají je forma energie, která se dostává hluboko do buněčných struktur. Účinky vibrací si můžete představit jako zvukovou masáž.


  • Zvuk je forma energie, která se dostává hluboko do buněčných struktur.
  • Na zvuk reagujeme, i když některé frekvence neslyšíme.
  • Naše buňky zvukové vlny a vibrace absorbují, ale také je vydávají.
  • Zvuk můžeme přirovnat k živinám – některé zvuky nabíjí náš mozek a nervový systém.

Léčení zvukem vám pomůže s odbouráním bloků a harmonizací vašeho těla i duše. Pomůže vám vyladit vaše buňky na zdravé vibrace a podpoří tak obnovu sebeléčebného procesu, který je vaší přirozenou součástí.  

Objednat se můžete na individuální sezení, která se konají v Praze nebo můžete přijít na skupinové akce. Více informací najdete v kalendáři.

Napsala jsem pro vás také e-book Zpívající mísy a jóga, se kterým si můžete vyzkoušet blahodárné účinky tibetských zpívajících mís a jógy.

Těším se na vás

Rozhovor v Celostní medicíně

E-book zdarma

E-book

Články na blogu

Co o mně říkají


Byla jsem několikrát u kamarádky Hanky Bartošové na sound healingu a byl to úžasný zážitek. Jsem člověk, který se nedokáže zklidnit, natož "vypnout", ale zde se mi to naprosto úžasnou a nenásilnou formou povedlo!!! Při té více než hodině jsem se úplně odpojila od vnějšího světa a cítila, jak jednotlivé nástroje a jejich zvuky úplně rezonují s mým tělem, opravdu jsem to spojení vnímala a po skončení jsem se cítila zregenerovaná a tak o 10 let mladší!!! Vřele doporučuji sound healing u Hanky, která je nejen moje dlouholetá kamarádka, ale opravdový profesionál, všem, kteří potřebují uzdravit tělo a duši a nebo jen prostě báječně zrelaxovat a zregenerovat. Díky, Hani!!!!!
Ivana ZelníčkováDočasná cestovatelka
Zvukovou lázeň jsem absolvovala poprvé a byla jsem naprosto nadšena. Zvuk různých nástrojů, jejich rozdílná intenzita, provázející příjemný hlas lektorky, to je jen zlomek toho, kvůli čemu bych neváhala tuto lekci doporučit každému. Být sama se sebou, v přítmí, vnímat tyto zvuky, to je relaxace, kterou by si zasloužil každý z nás.
Radka Rozlivková
Léčení zvukem bych určitě doporučila vyzkoušet. Osobně jsem byla velice překvapená, jak se dokážu na chvilku zastavit a užít si to. Po hodině a vlastně i několik dní potom se cítím hrozně fajn.
Katka Laštovková

Kontaktní formulář


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.