Léčení zvukem

"Léčení zvukem (Sound Healing) dokáže buňky vyladit na zdravé a přirozené vibrace."

Léčení zvukem je metoda, která využívá terapeutických zvuků a síly našeho záměru k tomu, aby nám pomohla s odbouráním bloků, harmonizací a obnovou sebeléčebného procesu, který je naší přirozenou součástí. Léčení zvukem působí ve všech rovinách našeho bytí: fyzické, emocionální, mentální a duševní.

  • Zvuk je určitá forma energie, která se dostává hluboko do buněčných struktur.
  • Na zvuk reagujeme, i když některé frekvence neslyšíme.
  • Naše buňky zvukové vlny a vibrace absorbují, ale také je vydávají.
  • Zvuk můžeme přirovnat k živinám – některé zvuky nabíjí náš mozek a nervový systém.

Pár příkladů, jak léčení zvukem může pomáhat: odbourává trauma, uvolňuje bolest, svaly, tkáně, podporuje krevní oběh a lymfatický systém, snižuje stres, vyrovnává autonomní nervový systém, endokrinní systém, napomáhá při únavě, má pozitivní účinky na naše meridiány, čakry, vyrovnává emocionální a mentální disbalance.

Rozhovor se mnou v Celostní medicíně

Články na blogu

Co o mě říkají

Byla jsem několikrát u kamarádky Hanky Bartošové na sound healingu a byl to úžasný zážitek. Jsem člověk, který se nedokáže zklidnit, natož "vypnout", ale zde se mi to naprosto úžasnou a nenásilnou formou povedlo!!! Při té více než hodině jsem se úplně odpojila od vnějšího světa a cítila, jak jednotlivé nástroje a jejich zvuky úplně rezonují s mým tělem, opravdu jsem to spojení vnímala a po skončení jsem se cítila zregenerovaná a tak o 10 let mladší!!! Vřele doporučuji sound healing u Hanky, která je nejen moje dlouholetá kamarádka, ale opravdový profesionál, všem, kteří potřebují uzdravit tělo a duši a nebo jen prostě báječně zrelaxovat a zregenerovat. Díky, Hani!!!!!

Ivana ZelníčkováDočasná cestovatelka

kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.