Sound healing

Sound Healing


Potřebujete se uvolnit a zklidnit?

Nenechají vás vaše myšlenky na chvíli odpočinout a rádi byste hlavu vypnuli?

Chcete udělat něco pro sebe a dopřát si relaxační zvukovou lázeň?


Dovolte si sezení s terapeutickými nástroji.


Sound Healing podle ISH používá terapeutické nástroje, síly vašeho záměru a další postupy, které vycházejí z moudrosti našich předků a výzkumů současné doby. 

Působí tak celistvě na všechny formy vašeho bytí: fyzické, emocionální, mentální a duševní.

Na sezeních používám různé terapeutické nástroje jako jsou gongy, tibetské mísy, křišťálové mísy, bubny, deštné sloupy, hlas, terapeutické ladičky, zvonky Koshi a další. Zvuk, který tyto nástroje vydávají je forma energie, která se dostává hluboko do buněčných struktur. 

Účinky vibrací si můžete představit jako zvukovou masáž.

  • Zvuk je forma energie, která se dostává hluboko do buněčných struktur.
  • Na zvuk reagujeme, i když některé frekvence neslyšíme.
  • Naše buňky zvukové vlny a vibrace absorbují, ale také je vydávají.
  • Zvuk můžeme přirovnat k živinám – některé zvuky nabíjí náš mozek a nervový systém.

Sezení s terapuetickými nástroji vám pomůže s odbouráním bloků a harmonizací vašeho těla i duše. Pomůže vám vyladit vaše buňky na zdravé vibrace a podpoří tak obnovu sebeléčebného procesu, který je vaší přirozenou součástí.  

Individuální sezení

Objednat se můžete na individuální sezení, která se konají ve sportovním centru Plechovka v Praze Dubči. Napište mi přes kontaktní formulář níže nebo mi zavolejte a dohodneme si termín a veškeré podmínky.

Skupinové akce

Nebo můžete přijít na skupinové akce. Více informací najdete v kalendáři.

Další produkty

Napsala jsem pro vás e-book zdarma 7 zajímavostí o léčení zvukem. Nebo e-book Zpívající mísy a jóga, se kterým si můžete vyzkoušet blahodárné účinky tibetských zpívajících mís a jógy. Další zajímavé čtení můžete také najít na mém blogu.

Těším se na vás

Rozhovor v Celostní medicíně

E-book zdarma

E-book

Články na blogu

Co o mně říkají


KURZ JÓGY VNITŘNÍHO KLIDU - JAK V JÓZE DOSÁHNOUT ZKLIDNĚNÍ MYSLI

"Ahoj Hanka, tvoj kurz je naozaj skvelý, pekne prehladne spracovany aj s ukazkami. Co si odnasam do praxe je ritual pred jogou, vdaka ktoremu má joga iny rozmer ako len odcvicit asany, naozaj priniesla klud a mier v mojom vnutri. Pocitila som aj prival energie a vacsiu chut do zivota, stihnem viac vecí, ladnejsie sa pohybujem, lahsie sa dostanem do meditacie, a viac som naladena na svoju intuiciu. Videa aktivna ruka, noha atd. boli velmi pekne spracované a pouzitim bodov sa uplne inak citim v asanach. Dychanie som doteraz robila do brucha, budem sa snazit teto zvyk odburat aj ked sa musim na to stale sústreďovať...Želám pekný zvyšok víkendu a tesim sa na tvoje ďalšie kurzy❤️."

Eva
LÉČENÍ ZVUKEM - INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

"Byla jsem několikrát u kamarádky Hanky Bartošové na sound healingu a byl to úžasný zážitek. Jsem člověk, který se nedokáže zklidnit, natož "vypnout", ale zde se mi to naprosto úžasnou a nenásilnou formou povedlo!!! Při té více než hodině jsem se úplně odpojila od vnějšího světa a cítila, jak jednotlivé nástroje a jejich zvuky úplně rezonují s mým tělem, opravdu jsem to spojení vnímala a po skončení jsem se cítila zregenerovaná a tak o 10 let mladší!!! Vřele doporučuji sound healing u Hanky, která je nejen moje dlouholetá kamarádka, ale opravdový profesionál, všem, kteří potřebují uzdravit tělo a duši a nebo jen prostě báječně zrelaxovat a zregenerovat. Díky, Hani!!!!!"

Ivana ZelníčkováDočasná cestovatelka
LÉČENÍ ZVUKEM - SKUPINOVÁ AKCE

"Zvukovou lázeň jsem absolvovala poprvé a byla jsem naprosto nadšena. Zvuk různých nástrojů, jejich rozdílná intenzita, provázející příjemný hlas lektorky, to je jen zlomek toho, kvůli čemu bych neváhala tuto lekci doporučit každému. Být sama se sebou, v přítmí, vnímat tyto zvuky, to je relaxace, kterou by si zasloužil každý z nás."

Radka Rozlivková
LÉČENÍ ZVUKEM - SKUPINOVÁ AKCE

"Léčení zvukem bych určitě doporučila vyzkoušet. Osobně jsem byla velice překvapená, jak se dokážu na chvilku zastavit a užít si to. Po hodině a vlastně i několik dní potom se cítím hrozně fajn."

Kateřina Laštovková
WEBINÁŘ - JAK V JÓZE DOSÁHNOUT ZKLIDNĚNÍ MYSLI, I KDYŽ SE VÁM DO DOPOSUD NEPODAŘILO?

"Dobrý večer, právě jsem dokoukala Váš webinář o józe. Cvičím ji už několik let, ale "podomácku". 🙂 Takže to, o čem jste mluvila, mi dost dalo. Dosud jsem jógu vnímala opravdu jen jako fyzické cvičení, ve kterém navíc nedělám moc velké pokroky. Duchovní stránka mě tak nějak míjí. Třeba to teď bude jiné. Moc Vám děkuji."

Ivona

Kontaktní formulář


Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
info@hanab.cz
+420 775 110 599