Jóga vnitřního klidu

Jóga vnitřního klidu má za cíl ukázat vám, jak prohloubit a udržet vnitřní klid nejen v józe, ale i ve vašem životě. Pomáhá vám objevit vaše hranice, možnosti a vnitřní sílu. Ukazuje vám, jak k sobě přistupovat s láskou, pochopením a uvědoměním si vaší jedinečnosti, protože všichni jsem svým způsobem jedineční. 

Jóga poskytuje řadu blahodárných účinků a jedním z nich je právě celkové zklidnění. Můžeme ztišit mysl, prohloubit vnitřní klid nebo uvolnit napětí v těle. No jo, ale co dělat, když se józe věnujete třeba několik měsíců nebo i let a nedaří se vám toho dosáhnout?

Většina lidí si myslí, že ten, kdo se věnuje józe je tak nějak automaticky harmonizovaný. A o to právě jde. Jóga je jedním z prostředků, skrze který můžeme prohloubit vědomé prožívání, zklidnění mysli nebo celkovou vnitřní rovnováhu. Důležité je ale to, jak k sobě a józe přistupujeme. 

Témata, která zpracovávám, vám mají pomoci získat větší sebejistotu, tím, že víte, co děláte, více si rozumíte, cítíte se v józe lépe a více vás baví. Skrze pohyb - jógu poznáváte sami sebe a dále se rozvíjíte. Vše co, se naučíte na podložce, se krásně přenáší i do vašeho života. 

Plánované online a živé akce můžete najít v kalendáři.

Zdarma pro vás


JAK V JÓZE DOSÁHNOUT ZKLIDNĚNÍ MYSLI, I KDYŽ SE VÁM TO DOPOSUD NEPODAŘILO?

Nově jsem pro vás připravila záznam oblíbeného webináře.

PROČ JE VĚDOMÝ PŘÍSTUP V JÓZE DŮLEŽITÝ?

Přečtěte si zamyšlení nad přínosy vědomého přístupu v józe.

VNITŘNÍ KLID

4 ZAMYŠLENÍ O VNITŘNÍM KLIDU A PRVNÍ KROKY K JEHO NALEZENÍ

E-book si stáhlo více než 1100 lidí.

Online kurzy


JVK pro začátečníky

Tento 4 týdenní online kurz je pro ty z vás, kdo chcete postupovat v józe a při hledání vnitřního klidu hezky od začátku. Tedy začátečníci a věční začátečníci vítejte. 

JÓGA VNITŘNÍHO KLIDU I.

Tento 4 týdenní kurz je kombinací živých a online lekcí. Je vhodný i pro začátečníky.

JVK - Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli

Věnujete se józe a stále se vám nepodařilo zklidnit mysli? Cítíte, že potřebujete více vnitřního klidu? Pak tento 4 týdenní online kurz je právě pro vás.

Dárkové vouchery


JVK pro začátečníky

Motiv ásana

Voucher na online kurz pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli

Motiv namasté

Voucher na online kurz pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

JVK pro začátečníky

Motiv vánoční stromek

Voucher na online kurz pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli

Motiv vánoční stromek

Voucher na online kurz pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení. 

Individuální hodiny


Potřebujete individuální přístup? Pište nebo volejte a o všem si popovídáme

Co o mně říkají


KURZ JÓGY VNITŘNÍHO KLIDU - JAK V JÓZE DOSÁHNOUT ZKLIDNĚNÍ MYSLI

"Ahoj Hanka, tvoj kurz je naozaj skvelý, pekne prehladne spracovany aj s ukazkami. Co si odnasam do praxe je ritual pred jogou, vdaka ktoremu má joga iny rozmer ako len odcvicit asany, naozaj priniesla klud a mier v mojom vnutri. Pocitila som aj prival energie a vacsiu chut do zivota, stihnem viac vecí, ladnejsie sa pohybujem, lahsie sa dostanem do meditacie, a viac som naladena na svoju intuiciu. Videa aktivna ruka, noha atd. boli velmi pekne spracované a pouzitim bodov sa uplne inak citim v asanach. Dychanie som doteraz robila do brucha, budem sa snazit teto zvyk odburat aj ked sa musim na to stale sústreďovať...Želám pekný zvyšok víkendu a tesim sa na tvoje ďalšie kurzy❤️."

Eva
WEBINÁŘ - JAK V JÓZE DOSÁHNOUT ZKLIDNĚNÍ MYSLI, I KDYŽ SE VÁM DO DOPOSUD NEPODAŘILO?

"Dobrý večer, právě jsem dokoukala Váš webinář o józe. Cvičím ji už několik let, ale "podomácku". 🙂 Takže to, o čem jste mluvila, mi dost dalo. Dosud jsem jógu vnímala opravdu jen jako fyzické cvičení, ve kterém navíc nedělám moc velké pokroky. Duchovní stránka mě tak nějak míjí. Třeba to teď bude jiné. Moc Vám děkuji."

Ivona